Будиночок для домашніх тварин, розмір M, 60*29*42 см В 3 КОЛЬОРАХ





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВАЖЛИВО!!!
Дана позиція замовляється і відправляється окремо від ветеринарії!!!
Переваги:
- 2 в 1: затишний будиночок і комфортна лежанка в одному виробі.
- Простий у догляді: легко очистити від шерсті, можна прати.
- Легкий, компактний, мобільний: зручно транспортувати в спеціальному мішечку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Розмір породи тварин | Великі, Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 1 200 ₴





