Рюкзак-переноска COLLAR 35*25*37




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВАЖЛИВО!!!
Дана позиція замовляється і відправляється окремо від ветеринарії!!!
Компанія COLLAR являє колаборацію з французьким брендом ZULU. Рюкзак для котів і собак виконаний в мінімалістичному стилі з якісних матеріалів. Виріб відрізняється функціональністю і модним дизайном.
Рюкзак-переноска COLLAR чудово підійде для подорожей з вашим вихованцем і для його транспортування до ветеринара.
ПЕРЕВАГИ:
- Легкий і практичний у використанні
- Міцні лямки і поясний ремінь
- Сітчасті вставки забезпечують відмінну циркуляцію повітря
- Рюкзак-переноска оснащений додатковим кишенею для корму та аксесуарів
- Для кішок і собак дрібних порід до 8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Кішки, Гризуни, Птахи, Собаки |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Розміри | |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 2 200 ₴
