Сумка-переноска COLLAR 51*24*25





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВАЖЛИВО!!!
Дана позиція замовляється і відправляється окремо від ветеринарії!!!
Компанія COLLAR являє колаборацію з французьким брендом ZULU. Колекція сумок-переносок для котів і собак виконана в мінімалістичному стилі з якісних матеріалів. Вироби відрізняються функціональністю і модним дизайном. А різноманітність форм і розмірів дозволить задовольнити будь-які потреби і смаки.
Сумки-переноски COLLAR чудово підійдуть для подорожей з вашим вихованцем і для його транспортування до ветеринара.
ПЕРЕВАГИ:
- Легка і практична у використанні
- Міцні ручки і ремінь, дозволяють носити сумку в руках і на плечі
- Сітчасті вставки забезпечують відмінну циркуляцію повітря
- Килимок і повідець в середині сумки забезпечать комфорт для вашого вихованця
- Сумка-переноска оснащена додатковими кишенями для корму та аксесуарів
- Для кішок і собак дрібних порід до 9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 2 200 ₴
